CZECH FANPARTY INFO

19. listopadu 2009 v 11:16 | posted by MartiKaulitz |  News
Konečně jsou tu slibované podrobnosti k CZECH FANPARTY! Nejzákladnější informace se můžete dočíst na plakátě, pro podrobnější info čtěte dál:

MÍSTO: Arena Music Club, Praha
Adresa: Melantrichova 5, 110 00, Praha 1
Webové stránky klubu
Pokud jste mimopražští a bojíte se, že do klubu sami netrefíte, bude zde pro vás opět zajištěn tzv. doprovod. To znamená, že ve smluvený čas Vás na smluveném místě vyzvedne vyzvedne pověřená osoba, která s Vámi do klubu dojde.

DATUM: 5.12.2009, 12:00 - 18:00
Klub začneme otevírat zhruba okolo 11:30, a program bude končit mezi 17:00 - 18:00 - podle toho, jak budeme stíhat program.

VSTUPNÉ: 150 Kč
Vstupné jsme byli nuceni nasadit vyšší, jelikož realizace celé party je velice nákladná. Doufáme, že i přes to přijdete, rozhodně nebudete litovat ;-)

PROGRAM:
- Exkluzivní host z Ruska - MIKE MÜLLER Ano, Mike opravdu přijede do Česka a na naší party si budete moci vychutnat jeho vystoupení v Humanoid stylu. Dále na Vás čeká interview s Mikem, autogramiáda a další překvapení.
- Tombola - jako na každé naší akci, i zde budete mít možnost vyhrát skvělé ceny. Věcné ceny z našeho fanshopu, doplňky s Tokio Hotel, nové album Humanoid nebo podpisy členů kapely.
- Výroba překvapení pro TH - společně vyrobíme překvapení pro Tokio Hotel, aby na nás po pražském koncertě nezapoměli ;-)
- Příprava fan-akcí na koncert - na téměř každém koncertě probíhají tzv. fan-akce. Na CZECH FANPARTY se dozvíte, co všechno na koncertě plánujeme "podniknout" a budete mít šanci zapojit svou kreativitu a na koncert se pořádně připravit ;-)
- Stylová party - na žádné z našich akcí nechybí pořádná oslava! Tentokrát na Váš čeká cool party ve stylu, jaký tu ještě nebyl! Naše malé překvapení se ale dozvíte až na party ;-)
- Oslava Vánoc - naší tradicí bylo každý rok před Vánoci pořádat VVS (Velký Vánoční Sraz). Letos ho již bohužel kvůli CZECH FANPARTY nestihneme, ale nechtěli jsme Vás o vánoční atmosféru připravit, proto zde bude jako na každém našem vánočním srazu stromek, kde si budete moci předat navzájem dárky. Jestli tedy už víte, že někdo z Vašich kamarádů také přijde na sraz, nezapomeňte si s sebou vzít dárek;-)
- Fanshop - Jsou vaši kamarádi také fanoušci Tokio Hotel a vy stále nevíte, co jim koupit pod stromeček? V našem fanshopu budete mít možnost zakoupit nejrůznější produkty s Tokio Hotel a potěšit tak své blízké ;-)
- Výstava- Spousta z Vás se aktivně účastnilo našich fan-akcí a srazů. Po nekonečné námaze jsme konečně dosáhli svého a vy se budete při naší výstavě moci ohlédnout za tím, co všechno jsme společně podnikli a dokázali.
- DVD pro Tokio Hotel - Celá akce bude "Caught on Camera" a z pořízeného materiálu vytvoříme DVD, které v březnu obdrží Tokio Hotel a bude samozřejmě k dispozici i pro Vás na internetu.
-Občerstvení- Pro mlsné jazýčky tu bude občerstvení zdarma, formou cukroví, jednohubek, chlebíčků atd.

DALŠÍ INFORMACE:
- Na akci jsme pozvali i média, proto pokud budete chtít vyjádřit svou lásku k Tokio Hotel do kamery, budete mít jedinečnou šanci.
- V klubu bude v provozu bar, kde si budete moci zakoupit nápoje. Z předchozích zkušeností bychom Vás chtěli požádat, abyste v klubu nekonzumovali vlastní jídlo a pití.
- Na facebooku budeme rozesílat pozvánku na CZECH FANPARTY. Prosíme potvrďte, zda se zúčastníte. Ti, kdo nemají facebook můžou psát na náš e-mail: thnachtschechien@email.cz
- Kdo z Vás se bojíte, že netrefíte do klubu a máte zájem o doprovod, napište nám na výše uvedený e-mail odkud cestujete, na jaké nádraží do Prahy dorazíte a v kolik hodin. Sestavíme skupinky, aby to všem vyhovovalo a několik dní před party Vás kontaktujeme, kde přesně a v kolik hodin na Vás budeme čekat.
- Pokud se Vám naše akce líbí a těšíte se, šiřte informace na svoje blogy, profily atd. Ze zkušeností víme, že spousta fanoušků na akci nedorazí, protože "se bojí, že tam nikoho nezná a nezapadne". Pokud patříte mezi tyto fanoušky, nemějte žádný strach, přijďte a klidně vezměte i kamarády, kteří nejsou vášniví fanoušci! Na akci je vítán každý! Zaručeně se zde seznámíte a užijete si spoustu zábavy!
- A poslední požadavek: Přijďte s dobrou náladou a rozjeďte s námi tu největší party českých fanoušků!!! TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

(Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás na výše uvedený e-mail)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 **Mája** **Mája** | Web | 19. listopadu 2009 v 11:37 | Reagovat

Ahojíííík, mááš klááásnej blogííís!!! Jukni na ten můj, pls

2 renn renn | 19. listopadu 2009 v 13:47 | Reagovat

Teda,kdybych to neměla tak daleko,hned bych tam byla. :-)

A můžu se zeptat,na tom koncertě bude i autogramiáda? A jestli ano,tak před či po koncertu? x)

3 Sophie Sophie | Web | 20. listopadu 2009 v 16:17 | Reagovat

Hey, I'm not from CZ, but I'd like to be affiliates with your site!

Please visit my site: http://through-the-monsoon.webs.com/

Thanks!

Sophie.

4 Naty Naty | E-mail | Web | 22. listopadu 2009 v 15:32 | Reagovat

Marti, příjdeš? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama